Архів

Календар ЗНО-2014

Терміни проведення ЗНО

 

3 червня  -  іноземні мови  (англійська, німецька, французька, іспанська);

5 - 6 червня  -  українська мова і література;

10 червня  -  російська мова;

12 червня  -  математика;

14 червня  -  географія;

16 червня  -  всесвітня історія;

18 червня  -  фізика;

20 червня  -  історія України;

23 червня  -  хімія;

25 червня  -  біологія;

27 червня  -  това література.

Додаткова сесія  4 - 11 липня

Для вчителів та учнів шкіл створено безкоштовний інтернет-ресурс для підготовки до ЗНО

  Міністерство освіти і науки інформує, що на порталі запущено безкоштовний інтернет-ресурс для вчителів і учнів «Яндекс. ЗНО» (лист МОН № 1/9-907 від 30.12.2013). Проект базується на офіційних матеріалах Українського центру оцінювання якості освіти та містить онлайн-тести з усіх навчальних предметів, з яких проводилося ЗНО у 2010-2013 роках (українською та російською мовами).

Пробне ЗНО 2014

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання (далі – пробне тестування) – це добровільне тестування осіб, що мають намір вступати до вищих навчальних закладів, яке дає можливість їм ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання.
   Результат учасника пробного тестування визначається ним самостійно після виконання всіх завдань. Для цього в пункті пробного тестування після завершення тестування кожен учасник отримує інформацію з правильними відповідями. Результат учасника за виконання тестових завдань визначається за сумою балів, отриманих за кожне правильно виконане тестове завдання.
   Також, результат учасника пробного тестування може бути встановлений за шкалою 100-200 балів за умови використання учасником спеціального сервісу з визначення результатів пробного тестування , який буде розміщений на веб-сайті ХРЦОЯО.
  З метою ознайомлення осіб, які виявили бажання вступити до ВНЗ, із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання 21 та 28 березня 2015 року буде проведено пробне зовнішнє незалежне оцінювання (пробне ЗНО):
21 березня 2015 року - українська мова і література;
28 березня 2015 року – математика, історія України, біологія, географія, хімія, фізика, російська мова, англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова.
Учасник пробного ЗНО має право:
виконувати завдання пробного ЗНО з української мови і література та математики двох рівнів складності (базового та поглибленого);
обрати один предмет в кожен із днів проведення пробного ЗНО.
Фінансування витрат на проведення пробного ЗНО здійснюють фізичні та юридичні особи.
Вартість пробного ЗНО з одного предмета складає 89 грн.
Термін проведення реєстрації осіб, які виявили бажання взяти участь у пробному ЗНО: 1 листопада по 15 грудня 2014 року.
Оприлюднення інформації про особливості реєстрації осіб, які виявили бажання взяти участь у пробному ЗНО відбудеться 24.10.2014.

ЗНО 2014

Для вчителів та учнів шкіл створено безкоштовний інтернет-ресурс для підготовки до ЗНО

  Міністерство освіти і науки інформує, що на порталі www.yandex.ua запущено безкоштовний інтернет-ресурс для вчителів і учнів «Яндекс. ЗНО» http://zno.yandex.ua (лист МОН № 1/9-907 від 30.12.2013). Проект базується на офіційних матеріалах Українського центру оцінювання якості освіти та містить онлайн-тести з усіх навчальних предметів, з яких проводилося ЗНО у 2010-2013 роках (українською та російською мовами).

Реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2014 року триватиме з 3 січня до 5 березня.

Загальні вимоги щодо реєстрації осіб для проходження зовнішнього оцінювання
1.Ознайомтесь із Правилами прийому до вищого навчального закладу, де вказано перелік конкурсних предметів, результати зовнішнього оцінювання з яких мають бути зазначені в Сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання (далі – Сертифікат).
2.Здійсніть вибір предметів, із яких Ви бажаєте скласти тести.
Увага! У 2014 році зовнішнє оцінювання проводитиметься з таких предметів: української мови і літератури, історії України, всесвітньої історії, математики, фізики, хімії, біології, географії, світової літератури, російської мови, іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської).
Пам’ятайте, що загальна кількість предметів, вибраних Вами для проходження зовнішнього оцінювання, не повинна перевищувати чотирьох.
Вам буде надано можливість скласти тест лише з однієї іноземної мови.
3.Підготуйте необхідні для реєстрації документи та матеріали:
-заяву-реєстраційну картку;
-копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям, по батькові та датою народження) або свідоцтва про народження (для осіб, яким станом на 1 вересня 2013 року не виповнилося шістнадцять років і які не отримали паспорт);
-копію документа про повну загальну середню освіту. Якщо Ви такого документа ще не маєте, але є учнем (студентом) випускного класу (курсу) поточного навчального року, то підготуйте довідку з навчального закладу за формою, розробленою Українським центром оцінювання якості освіти (зразок довідки на на веб-сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти (розділ «ЗНО-2014»);
-дві ідентичні фотокартки для документів розміром 3 х 4 см;
-висновок закладу охорони здоров’я про необхідність створення особливих (специфічних) умов для проходження зовнішнього оцінювання (у разі потреби);
-копію документа про зміну прізвища, ім’я, по батькові (надається особами, у документах яких є розбіжності в персональних даних);
-копію документа, що підтверджує законність перебування на території України (надають іноземці, особи без громадянства, біженці, особи, які потребують додаткового або тимчасового захисту, закордонні українці).
Увага! У разі надання копії документа, оформленого іноземною мовою, слід також додати його переклад українською мовою, завірений нотаріально.
Сформувати заяву-реєстраційну картку Ви можете самостійно, скориставшись програмою створення заяви-реєстраційної картки особи, яка виявила бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання в 2014 році (далі – Програма), розміщеною на веб-сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти (розділ «ЗНО-2014»), або звернувшись за допомогою до працівника пункту реєстрації (перелік пунктів реєстрації на на веб-сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти (розділ «ЗНО-2014»).
Увага! На копіях документів, що надаються для реєстрації, напишіть «Згідно з оригіналом» (без лапок), поставте особистий підпис і зазначте власне прізвище, ініціали та дату засвідчення копії.
4.Надішліть не пізніше 5 березня на адресу регіонального центру реєстраційні документи. Пересилку документів бажано здійснити цінним листом із описом вкладення.
Особі, яка зареєстрована для проходження зовнішнього оцінювання, буде надіслано рекомендованим листом такі документи:
-Сертифікат;
-реєстраційну картку абітурієнта;
-інформаційний бюлетень «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2014 рік»;
-повідомлення про створення особливих (специфічних) умов для проходження зовнішнього оцінювання (особам, які надали відповідний висновок закладу охорони здоров’я).
Пам’ятайте, що Ви не будете зареєстровані для проходження зовнішнього оцінювання, якщо:
-надішлете не всі документи, необхідні для здійснення реєстрації;
-неналежно оформите документ (-и), необхідний (-і) для реєстрації;
-зазначите в заяві-реєстраційній картці недостовірні дані;
-подасте заяву пізніше встановленого терміну (визначається за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті).
Також Вам буде відмовлено в реєстрації, якщо ми не зможемо створити особливі (специфічні) умови для проходження зовнішнього оцінювання відповідно до поданого висновку закладу охорони здоров’я.
Про факт відмови в реєстрації для проходження зовнішнього оцінювання Вам буде надіслано відповідне повідомлення.
Отримавши повідомлення про відмову в реєстрації, Ви можете усунути причини,що стали підставою для прийняття такого рішення, та до 19 березня надіслати на адресу регіонального центру новий комплект реєстраційних документів.
Якщо протягом трьох тижнів із моменту відправлення реєстраційних документів до Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Ви не отримали Сертифікат або повідомлення про відмову в реєстрації:
-Необхідно перевірити чи надійшли документи до регіонального центру. Для цього скористайтесь сервісом «Сервіс пошуку поштових відправлень через Укрпошту»  (на веб-сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти (розділ «ЗНО-2014»). Сервіс розповсюджується на поштові відправлення, які надсилаються рекомендованим або цінним листом, та працює за 13-символьним цифровим номером (штрихкодовий ідентифікатор).
-У разі, якщо регіональний центр отримав документи, необхідно перевірити стан обробки реєстраційних документів. Для цього скористайтесь  сервісом «Сервіс перевірки стану реєстрації» (на веб-сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти (розділ «ЗНО-2014»). Сервіс  працює за номером, який зазначений у Контрольно-інформаційному листі. Сервіс дає змогу отримати інформацію про стан обробки, дату надсилання Сертифіката або листа-відмови та штрихкодовий ідентифікатор цього поштового відправлення.
-У разі, якщо регіональний центр зазначив штрихкодовий ідентифікатор поштового відправлення, необхідно перевірити місце його знаходження.
-У разі відсутності інформації у зазначених сервісах необхідно звернутися до регіонального центру за телефоном 057 705 07 37.
 У разі необхідності внесення змін до переліку предметів або персональних даних, пройдіть реєстрацію повторно, надіславши до регіонального центру необхідні документи та раніше отриманий Сертифікат 2014 року.
Зміни до реєстраційних даних можна вносити лише до 19 березня (дата подання визначається за поштовим штемпелем).
За матеріалами сайту ХРЦОЯО (http://zno-kharkiv.org.ua)

Результати ЗНО 2013 року
  Результати ЗНО 2013 (школи району)
  Результати ЗНО 2013 (загальні районні)

УВАГА!
  Кожен зареєстрований абітурієнт разом із Сертифікатом отримав «ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ» з узагальненою інформацією щодо особливостей проведення ЗНО, в якому у тому числі зазначено, що інформацію про місце та час проведення ЗНО буде розміщено на інформаційній сторінці, а також зазначено в запрошенні-перепустці, яке надійде поштою у квітні-травні. Якщо за три тижні до першого тестування запрошення-перепустка не надійде, його необхідно роздрукувати з інформаційної сторінки.
  Інформаційні сторінки створені на веб-сайті УЦОЯО, доступ до них здійснюється за номером Сертифіката та PIN-кодом, указаним у ньому.

КАЛЕНДАР ЗНО:
  3 червня 2013 року – хімія;
  5, 6 червня 2013 року – українська мова і література;
  8 червня 2013 року – іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська);
  10 червня 2013 року – російська мова;
  12, 13 червня 2013 року – математика;
  15 червня 2013 року – географія;
  17 червня 2013 року – всесвітня історія;
  19, 20 червня 2013 року – історія України;
  22 червня 2013 року – фізика;
  25 червня 2013 року – біологія;
  27 червня 2013 року – світова література.
  Проведення додаткової сесії ЗНО: 4 - 11 липня 2013 року.

ПРОБНЕ ЗНО
  У 2013 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання буде проводитися:
 23 березня 2013 року об 11.00 – з української мови і літератури, біології, фізики, російської мови, всесвітньої історії, однієї з іноземних мов (за вибором): англійської, німецької, французької або іспанської.

УВАГА!
  У розділі "Нормативно-правова база" розміщено:
   - наказ МОНМСУ від 23.08.2012 р. № 943 «Про зовнішнє оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2013 році»;
   - наказ МОНМСУ від 05.11.2012 р. № 1244 «Про затвердження Умов прийому до вищих навчальних закладів України в 2013 році»;
   - наказ МОНМСУ від 20.11.2012р. № 1297 "Про затвердження Календарного плану підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2013 році";
 - наказ МОНМСУ від 22.11.2012 р. № 1130 «Про затвердження нормативно-правових актів щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти в 2013 році».
  30 березня 2013 року об 11.00 – з математики, історії України, хімії, географії, світової літератури.

Форма входу
Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0